Po sprzedaży Usług oraz Nowy Stan maszyny do cięcia cnc


Tagi: Tanie: Po sprzedaży Usług oraz Nowy Stan maszyny do cięcia cnc, wysokiej jakości Po sprzedaży Usług oraz Nowy Stan maszyny do cięcia cnc, dostawcy Wood Routers z Chin.

zł107 409.93
  • W magazynie
  • u7160


  • Typ jednostki: Zestaw
  • Waga przesyłki: 200.0kg (440.92lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 171cm x 150cm x 20cm (67.32in x 59.06in x 7.87in)

  • Numer modelu: TB-1212
  • Cnc lub nie: Cnc
  • Stan: Nowy
  • Name : water jet cutting machine

po sprzedaży Usług oraz Nowy Stan maszyny do cięcia cnc
wprowadzenie Maszyny Do Cięcia strumieniem Wody
CNC waterjet składa się z trzech części: Ultra-high pressure water jet generator (pompa wysokiego ciśnienia), sterowanie Numeryczne platformy przetwarzania, Wody system sterowania CNC do cięcia.
Zasada działania
zaopatrzenia w wodę jest głównie przez ciśnienie hydrauliczne, podstawowy proces jest
1. dzięki wysokiej mocy napędzany silnikiem pompa oleju, w wyniku wysokiego ciśnienia hydraulicznego oleju.
2. olej hydrauliczny do doładowania, przez ruchu posuwisto-zwrotnego wokół zwiększanie ciśnienia wody, jeżeli ciśnienie, przez elektroniczny zawór sterujący kierunkowe, dostosować wpis z wody i oleju, tak, aby zakończyć ciśnienia wody.
3. po ciśnienie wody pod wysokim ciśnieniem są przechowywane w akumulatora, gotowy, aby zapewnić stały cięcia wodą pod wysokim ciśnieniem.
4. akumulatora i połączenie pomiędzy głowice tnące mają wysokie ciśnienie rury, wysokie ciśnienie wody nóż na przełącznik pneumatyczny, wysokie ciśnienie wody przez ruby dyszy, następnie przez piasku rurka jet dysza, głowica tnąca do rury podłączony do piasku piasek stożek, polegać na strumień wody, gdy podciśnienie, automatyczne do piasku. It mogą być używane do cięcia wodą. At tym samym czasie, poprzez sterowanie numeryczne oprogramowania, głowica tnąca w osi X i Y oś sterowania ruch.
stosowany zakres
maszyna obraz
parametry maszyny
różne materiały do cięcia prędkości
maszyna do cięcia strumieniem wody maszyny do cięcia Plazmowego PK, Drutu maszyny do cięcia, maszyny do cięcia Laster
przetwarzanie próbki z maszyny do cięcia strumieniem wody ta cena jest tylko cena akcesoria, dokładnej ceny prosimy o kontakt odpowiednie osoby!


Napisz opinię

Pokrewne produkty