Tajwan produkcji elektroniczny wyświetlacz cyfrowy z grzechotką klucz dynamometryczny 3-60NM głowy 3/8 calowy Moment klucz przyrząd pomiarowy


Tagi: Tanie: Tajwan produkcji elektroniczny wyświetlacz cyfrowy z grzechotką klucz dynamometryczny 3 60NM głowy 3/8 calowy Moment klucz przyrząd pomiarowy, wysokiej jakości Tajwan produkcji elektroniczny wyświetlacz cyfrowy z grzechotką klucz dynamometryczny 3-60NM głowy 3/8 calowy Moment klucz przyrząd pomiarowy, dostawcy Wrench z Chin.

zł1 037.06
 • W magazynie
 • u1199


 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 1.8kg (3.97lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 31cm x 11cm x 6cm (12.20in x 4.33in x 2.36in)

 • Materiał: Stop
 • Typ: Klucz dynamometryczny
 • Numer modelu: ws2-030cn
 • Nazwa marki: WISRETEC
 • Is_customized: Tak
 • Size: 215mm


przypomnienie: produkt Ten ma czarny i niebieski, losowe dostawy, towarów z baterii, jeśli air mail ekspresowe nie baterii! do lokalnych supermarketu kupić baterie.
Wiztank WrenchMark TM Standard Cyfrowego Klucza Dynamometrycznego, coraz prawidłowo torqued łączniki jest szybkie i łatwe z maksymalnie ± 3% dokładność.
szybkie, dokładne torquing dla każdego nakrętki, śruby i zapięcia
kontrola jakości i zapewnienia z zapisu danych
codziennie niezawodność dzięki solidnej budowy i wysokiej jakości komponentów
zmniejszenie przestojów i konserwacji z online kalibracji
w Wiztank, mamy bezpiecznik na narzędzia z dziś z technologii jutra do tworzenia nowej generacji high tech narzędzia. zbudowany od prawie dziesięć lat wysokiej technologii R & D i innowacji, nasze Cyfrowe Narzędzia zapewnić użytkownikom bezprecedensowy poziom kontroli, dokładność i wygody. jest to zobowiązanie do tworzenia coraz bardziej zaawansowane i mądrzejszy “ ” narzędzia, które sprawia, że Wiztank dzisiejsze wiodącym producentem Cyfrowych Narzędzia, i nie tylko sposób ludzie używają narzędzi zmian, ale jak oni zdefiniować je.
może pomóc w pracy w hałaśliwym miejscach; podczas pracy w hałaśliwym miejscach i brzęczyk jest niesłyszalne, widok z boku DIODY są bardzo pomocne. może pomóc w pracy w małym pokoju (nie Trzeba przenieść pozycji, aby sprawdzić wyświetlacz LCD). widok z boku DIODY może zmniejszyć ryzyko coraz powrót szkody dla użytkowników po długim czasie użytkowania (nie muszą zginać, aby sprawdzić wyświetlacz LCD). podczas korzystania i wyświetlacz LCD jest niewidoczne, 6 lub 12 LED może boczne widoczne w celu ostrzeżenia użytkownika do odczytów. zalety moment gdy cel został osiągnięty, czerwone światła zaświeci (a sygnału stop). gdy zbliża cel moment obrotowy, zielone światła zaświeci (sygnał ostrzegawczy).
Model No. kwadrat Napędowy (cale) długość (mm) dokładność Max Zakres Pracy mierzy Zakres Momentu Obrotowego rozdzielczość Łączność z komputerem pc WS3-060CN 3/8 225 CW: +/-3% 60N-m 3 ~ 60 N-m 0.01 N-m nie CCW: +/-4% 44.24 ft-lb 2.21 ~ 44.24 m-lb 0.01 ft-lb 530.9 w-lb 26.5 ~ 530.9 w-lb 0.1 w-lb 612.2 kg-cm 30.6 ~ 612.2 kg-cm 0.1 kg-cm * całkowita kontrola momentu utworzenia miniscule 1.5 N-m do ogromną 340 N-m. * dokładność jest gwarantowana od 20% do 100% pełnej skali. * C: +/-3%, N: Brak komunikacji
100% Rodzaj fotografowania
w celu sprawi, że sukces na zakupy, poświęć kilka minut, aby przeczytać następujące informacje wysyłka 1. I zapewniają dwa rodzaje drogi ekspresowej: Urbanpirates.org Standardowa Wysyłka i Urbanpirates.org Premii Wysyłka. Urbanpirates.org Standardowa Wysyłka jest globalny Urbanpirates.org i cainiao.com alibaba uruchomił oficjalnej sieci usług logistycznych, aby zapewnić krajowe otrzymywać, międzynarodowy dystrybucji, informacje logistyczne śledzenia, logistyka przetwarzania, po sprzedaży kompleksowe rozwiązania logistyczne zapłacić za Urbanpirates.org sprzedawcy. integracja wielu krajowych pocztowych, zoptymalizować planu dostawy. Urbanpirates.org Premii Wysyłka: Integracja wielu firm Kurierskich, w tym DHL, EMS, itp, w zależności od czasu dostawy, koszt, wybrać optymalne rozwiązanie, wybrany przez system automatycznie. 2. We zwykle zadeklarować niższą wartość, w celu uniknięcia podatku kupującego. However, podatek deterdmined przez kupujący nie klienta przez nas, różnych krajach na różne stawki podatku. so jeśli jakaś podatek następnie nabywca należy podjąć to. 6. Jeśli ze względu na przyczyny w tym " odmówić podpisania pakietu " lub " odmówić zapłaty podatku " lub " nabywca kraju po powodem " i tak on. the kupujący muszą podjąć wszystkie stracić. jesteśmy w za odpowiedzialności utrzymać paczkę w lewo Chiny gładko, gdy towary opuszczają Chiny następnie nabywca będzie odpowiedzialne za pełną odpowiedzialność. informacje zwrotne uprzejmie proszę dać nam pozytywne opinie, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, będziemy to doceniam. Rodzaj Ostrzeżenie: cła przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę lub koszty wysyłki. te opłaty są wypłacane przez kupujących. Proszę Skontaktować Się z urzędem celnym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed buy. kopalni, co te dodatkowe koszty będą przed kupić.


Napisz opinię

Pokrewne produkty