Cylindryczne Ferrofluid W Butelce Cieczy Magnetycznej Magnes Neodymowy Dekompresji Nowość Kreatywny Biurowe Zabawki Nauki Zabawki Nowy


Tagi: Tanie: Cylindryczne Ferrofluid W Butelce Cieczy Magnetycznej Magnes Neodymowy Dekompresji Nowość Kreatywny Biurowe Zabawki Nauki Zabawki Nowy, wysokiej jakości Cylindryczne Ferrofluid W Butelce Cieczy Magnetycznej Magnes Neodymowy Dekompresji Nowość Kreatywny Biurowe Zabawki Nauki Zabawki Nowy, dostawcy Gags & Practical Jokes z Chin.

zł51.30 zł66.63
 • W magazynie
 • u77976


 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.394kg (0.87lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 8cm x 6cm x 12cm (3.15in x 2.36in x 4.72in)

 • Nazwa marki: Nuofeng
 • Materiał: Szkło
 • Baterii: NO
 • Wymiary: 5.50 x 3.00 x 10.00 cm
 • Przedział wiekowy: Dorośli
 • Mfg numerem serii: Zabawki
 • Numer modelu: 6GJP1H6605
 • Płeć: Unisex
 • Motyw: Nauka
 • Ostrzeżenie: In any condition never open it
 • Sci-Fi: Magic
 • Unit Type: piece
 • Package Weight: 0.394kg (0.87lb.)
 • Package Size: 8cm x 6cm x 12cm (3.15in x 2.36in x 4.72in)


cylindryczne Ferrofluid w Butelce Cieczy Magnetycznej Magnes Neodymowy Dekompresji Nowość Kreatywny Biurowe Zabawki Nauki Zabawki Prezent informacje o produkcie: Ferrofluid jest zadziwiające cieczy, że staje się bardzo namagnesowane w obecności pola magnetycznego.
składa się z nano-skala zawieszone cząstki magnetyczne w przezroczystej cieczy, niezakłócony ferrofluid formy do gładkiej basen. ale, gdy magnes doprowadza pobliżu, ferrofluid reaguje w dziwne i fascynujące sposobów.
z Ferrofluid w Butelce, można bezpiecznie i łatwo grać z tym spektakularnym substancji. za pomocą dołączonego magnesu neodymowego (s), możesz spike, wrzucić, spadek, pull, i most na ferrofluid. można nawet sprawiają, że tańca.
dla dzieci w wieku 18 + ze względu na obecność magnesy
ty 've właśnie dostałem \\\\\\, aby zobaczyć ten rzeczy, aby wierzyć to!
płyn jest składający się z nano wielkości cząstek magnetycznych, które są zawieszone w unikalną kombinację rozpuszczalników. w obecności silny magnes, namagnesowane staje się cieczy i ogólnie zachowuje się jak jakiś rodzaj alien stworzenia. nauka jest niesamowite!
Ferrofluid jest dla zabawy/dmuchanie swój umysł
A ciecz magnes = wiele godzin zabawy. możesz spike go, wrzucić, upuścić go, naciągnąć go, most to, i sprawiają, że tańca. to 's zasadniczo fidgeters spełnieniem marzeń.
ponieważ ferrofluid może być bałagan i plamy łatwo, producentem elegancko sealed go wewnątrz butelki. Plus, jego metalową zaślepką sprawia, że doskonałym miejscem do przechowywania dołączonego magnesu, gdy nie jest w użyciu. wystarczy umieścić, Ferrofluid w Butelce jest najlepszym sposobem, aby doświadczyć magii, który jest ferrofluid.
Ferrofluid jest cieczą, że reaguje na pola magnetycznego.
te kolce są pola magnetycznego linii!
większość z nas ma wykonywane (lub widać zdjęcia) klasyczne pola magnetycznego eksperymentu. można złożyć bar magnes pod spodem kartce papieru, a następnie posypać opiłki żelaza na górze. The opiłki zorganizować sami w taki sposób, aby przybliżona się linii strumienia magnetycznego.
przy użyciu Ferrofluid w Butelce, możesz zobaczyć to zjawisko w czasie rzeczywistym i w 3D! silniejsze magnesu, większy, kolce. i bliżej magnes jest do ferrofluid, bliżej, kolce będzie się nawzajem.
wykorzystanie uwaga: pozostawiając magnes w stosunku do ferrofluid przez długi okres czasu może powodować uszkodzenie ferrofluid nieodwracalne, takich jak to już nie jest w stanie spike. w przypadku, gdy nie jest w użyciu, utrzymać dołączonego magnesu przymocowany do cap butelki lub w oddzielnym lokalizacji.
obserwować linie poprzez umieszczenie strumienia magnetycznego magnesu blisko ferrofluid.
dwa magnesy w zestawie podwójne zabawy
Ferrofluid w Butelce (60 ml rozmiar) zawiera dwa małe magnesy neodymowe, które pozwalają na niektóre & uuml; ber fajne interakcje. możesz most płynu w poprzek ściany butelki jak a także stworzyć efekt yo-yoing przez przesuwanie magnesy back i tam iz powrotem.
kiedy skończysz \\\\\\, można przechowywać magnesy na górze kapsel.
stworzyć efekt most za pomocą dwóch zawarte magnesy (60 ml butelka tylko).
najczęściej Zadawane Pytania
Q1: jak te rzeczy działa?
A1: Magia! magię nauki, że jest. Ferrofluid jest tworzony przez zanurzenie nanoskali cząstki magnetytu, hematyt, lub żelaza lub zawierającym związek w przewoźnik płynu. w ten sposób, ten zawieszenie zawiera zarówno stałych i ciekłych cząstek.
Q2: Jakie wieku jest to dla?
A2: Ferrofluid w Butelce jest dla dzieci w wieku 18 + ze względu na włączenie neodymowe magnesy. nigdy nie ingest magnesy lub wykorzystywać je jak fałszywe biżuteria twarzy. mogą one być bardzo szkodliwe w przypadku połknięcia.
Q3: Pan powiedział, że ferrofluid plamy. jak nie plami szkła?
A3: producent wykorzystuje specjalną mieszankę 14 różnych płynów, aby zapobiec barwienia zawieszenie z szklane ściany. jeśli były, aby otworzyć butelkę (to 's nie jest łatwe, ale nie spróbować!) i dostać jakieś ferrofluid na rękach, będzie to plamy. trzeba będzie myć ręce wielokrotnie, aby usunąć go.
Q4: Czy Można pić płyn wewnątrz butelki?
A4: Nr Ferrofluid w Butelce nie jest orzeźwienie. Don 't ją pić.
P5: zawieszenia wygląda pochmurne. co daje?
A5: oznacza to, Że to 's zbyt zimno. pozwalają zawieszenia do ogrzania się do temperatury pokojowej i będzie to wyjaśnić.
P6: Jest ferrofluid tylko dla niesamowite fidgeting? to mają żadnych praktyczne wykorzystuje?
A6: Ferrofluid ma wiele praktycznych zastosowań. można go znaleźć w dysków twardych, sprzęt MRI, i filtry optyczne. ale, tak, to 's dość niesamowite dla fidgeting.
rozmiar: 9*5.2*3 cm
Zawartość opakowania: 1 x Wyświetlacz Cieczy Magnetycznej, 2 x Magnes
Warunki wysyłki
Usługa Standard jest Porcelanowa poczta lotniczą lub Hong Kong post airmail.
przyspieszonym Usługi jest Porcelanowa poczta EMS.
wysyłamy Poniedziałek-Sobota z wyłączeniem świąt. proszę wysłać do nas e-mail PRZED płatnością, jeśli chcesz zmienić adres wysyłki.
standardowa Usługa trwa około 18-25 dni roboczych. należy pamiętać, że ta usługa NIE jest śledzenia.
przyśpieszająca Usługa trwa około 10-15 dni roboczych. It 's śledzenia przez swojego kraju urzędu pocztowego strony internetowej Lub (Chiny EMS stronie internetowej).
wysyłka czas podczas Sezonu Wakacyjnego (Boże Narodzenie, Chiński Nowy Rok itp) może być dłuższy niż zwykle czas. należy dodać kolejne 5-10 dni jako opóźnienie.
Termin zwrotów
w przypadku, gdy otrzymał wadliwy element, klient up to 7 dni od daty otrzymania żądania o zwrot lub wymianę na nowy jeden.
w przypadku, gdy otrzymał niewłaściwy element, rzeczy muszą być zwracane w oryginalnym i nieużywanym stanie i musi być w oryginalnym pudełku i pakowania.


Napisz opinię

Pokrewne produkty