Dc Żeńskie Kabel 2.1mm * 5.5mm Złącza dla Home Security Kamera Nadzorująca Zasilacz oświetlenie Stroną Połączenia


Tagi: Tanie: Dc Żeńskie Kabel 2.1mm * 5.5mm Złącza dla Home Security Kamera Nadzorująca Zasilacz oświetlenie Stroną Połączenia, wysokiej jakości Dc Żeńskie Kabel 2.1mm * 5.5mm Złącza dla Home Security Kamera Nadzorująca Zasilacz oświetlenie Stroną Połączenia, dostawcy Transmission & Cables z Chin.

zł34.00 zł39.07
  • W magazynie
  • u32095


  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.55kg (1.21lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

  • Długość kabla: 20pcs, 50pcs, 100pcs
  • Typ artykułu: Kable
  • Nazwa marki: ASECAM


jesteśmy Chiny Profesjonalna Produkcja ASECAM CCTV Producent, w Urbanpirates.org Otworzyć Sklep Więcej niż 5 Rok Najlepsze Marki! proszę Zostawić Pozytywne Opinie wszystkich 5 Gwiazdek, jeśli jesteś Zadowolony Z Naszych produktów i Usług. zawsze jesteśmy zadowoleni, aby pomóc: testujemy wszystkie produkty ostrożnie zanim wyślij. But jeśli jeszcze jakieś problem naszej wątpliwości, nie wahaj się skontaktować się z nami!! zrobimy co w naszej mocy, aby rozwiązać problem.
**** chcemy, aby pomóc naszym klientom *****
ale jeśli kupujący otworzyć spór lub opuszczać negatywną informacje zwrotne bez skontaktować się z nami wcześniej, nie będziemy zapewnić usługi po sprzedaży, i kupujący będzie umieścić w czarnej listy.
dla scammers będziemy dostarczać wszystkie dowody i zgłosić je do Urbanpirates.org, która spowoduje zawieszone lub zakończony konto kupującego. wszystkie kraje mają różne zasady, prosimy upewnić się, że produkt nie ma żadnych ograniczeń w swoim kraju przed zakupem to. nabywcy są odpowiedzialne, jeśli produkt jest zwrócone lub trzymać przez kupujących powodów klienta do ograniczeń. jeśli produkt trzeba żadnych specjalnych dokumentów w swoim kraju lub muszą być opisać przez pewną wartość, proszę wymagają w nim z góry. dokumenty, takich jak faktury itp, nie będzie wysyłać z pakietu, chyba że nie jest to było wymagane przez kupującego. produkt cena nie obejmuje podatków przywozowych lub wszelkie dodatkowe opłaty. kupujący jest odpowiedzialny za jasne zwyczaj i uiszczenia opłaty, jeśli jest pobierana przez kupującego country. ale możemy może pomóc kupującym zapewniając produkt faktury lub innych dokumentów i informacje kupujący muszą wyczyścić zwyczaj, więc proszę, nie wahaj się z nami skontaktować. jeśli chcesz kupić więcej towarów, ale cena nie jest bardzo tanie, lub nie znaleźć w naszym sklepie, skontaktuj się z nami! nasze produkty są bezpośrednio z fabryki, nie ma środku człowieka, nie wysokiej znaczników, dzięki czemu możemy zapewnić jakość rzeczy, ale bardzo konkurencyjne ceny. mamy 100% Fabryki, mają Więcej Nowych Produktów, HD IP Kamera, Kamera HD AHD, System CCTV Kit, AHD DVR, REJESTRATOR NVR, Pozwala Wybrać, Kliknąć na ten link:


Alex Lima
2018-03-26
5/5
Как всегда отлично, ровно 20

Napisz opinię

Pokrewne produkty