Xiangtat OpenPilot CC3D Rewolucja Revo 10DOF STM32F4 Flight Controller Staight Pin


Tagi: Tanie: Xiangtat OpenPilot CC3D Rewolucja Revo 10DOF STM32F4 Flight Controller Staight Pin, wysokiej jakości Xiangtat OpenPilot CC3D Rewolucja Revo 10DOF STM32F4 Flight Controller Staight Pin, dostawcy Parts & Accessories z Chin.

zł207.38
 • W magazynie
 • u31154


 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 10cm x 10cm x 13cm (3.94in x 3.94in x 5.12in)

 • Wykorzystanie: Pojazdów i zabawki zdalnie sterowane
 • Parametry techniczne: Kv1100
 • Dla pojazdu typu: Samoloty
 • Materiały narzędziowe: Baterii
 • Materiał: Winylu
 • Pilot zdalnego sterowania urządzenia peryferyjne/urządzeń: Pilot zdalnego sterowania
 • Rc części i acc: Nadajniki
 • Numer modelu: xiangtat
 • Upgrade części/akcesoria: Remote Controller
 • Atrybuty z napędem na cztery koła: Remote Controller
 • is_customized: Yes


Xiangtat OpenPilot CC3D Rewolucja Revo 10DOF STM32F4 Flight Controller Staight Pin
opis: The OpenPilot Rewolucja pokładzie, zwany także & lsquo; Revo', jest nowa rasa z Autopilota za pomocą STM32F4 mikrokontroler. jest to ważne, ponieważ zawiera sprzętu jednostki zmiennoprzecinkowe (FPU), który jest ogromny postęp dla hobby klasy autopilots. oczywiście, OpenPilot został 32bit od dnia jeden, a FPU jest kolejnym krokiem się wydajność drabiny.
Rewolucja jest flight control computer z autopilota, przeznaczony dla multirotors, śmigłowce i stałe skrzydła. to jest pełna 10DOF z żyroskopu, akcelerometr, magnetometr i czujniki ciśnienia.
opis techniczny:
opis techniczny CPU
CPU jest STM32F405RGT6 chip, z ARM Cortex-M4 rdzenia w 210 MIPS, FPU, i nasycenia arithmetics DSP funkcji. chip oferuje gamę wbudowany w moduły sprzętu, który może zaprogramowany bo raz i funkcji niezależnie, wymagające małą lub bez CPU napowietrznych. te obejmują 14x multichanel timery, 3x synchroniczne-próbkowania ADC służące do 24 kanałów, 2x DAC, kontroler macierzy pamięci z 16-stream DMA, i inne. to USB2.0 modułów komunikacyjnych, 3x I2C, 3x SPI, 4x USART, 2x MOŻE i SIDO. wszystkie te moduły mogą być skonfigurowane do dostępu chip szpilki za pomocą elastycznego przełącznik matrix, lub niepełnosprawnych, aby oszczędzać energię. to nawet zawiera w czasie rzeczywistym kalendarz, jeśli chcesz wake up lotu sprzętu. oprogramowanie i ustawienia są ładowane funkcji aktualizacji poprzez złącze USB i bez kłopotów w GCS (Ziemi Stacja kontroli). Modem na pokładzie posiada wbudowany 433 MHz Modem OPLink. wymiary produkty użyć standardowego OpenPilot OpenPilot ślad, a więc ma taką samą wymiary i otwory montażowe jako OpenPilot CC. CC3D, Revo, GPS, OSD i PipX płyt.
porty Servo 1-6: są to wyjścia, które go do serwa lub elektroniczne regulatory prędkości PWM (ESCs). moc dla kontrolera lotu jest zazwyczaj dostarczane przez tych nagłówki z tylko jednym z ESCs, ale w większości przypadków, wszystkie przewody mogą być pozostawione servo podłączony. cięcie pin z servo przewodów jest wysoce zniechęcać. jeśli czujesz, należy odłączyć trzy z hot przewody, używać jakiś rurkę termokurczliwą lub taśmy izolacyjnej do izolować usunięte pin (może być konieczne, że positive voltage w późniejszym terminie!). dodatniego (Vcc) i (Gnd) szpilki są wskazane na ten schemat i na pokładzie. w rzadkich przypadkach, być może trzeba również odłączyć ziemi pin jeśli problemy ESCs są tworzenie podłoża pętli (wskazany przez ogólne weirdness w konfiguracji). (patrz CopterControl-CC3D-Atom Konfiguracji Sprzętu strony, sekcja zasilania, dla instrukcje dotyczące sposobu, aby usunąć i izolować dodatkowe pins) wyjście pin układ serwo poza-> parter bliski-> 5 V-8.4 V wewnątrz -- > sygnału Flexi-Portu IO odbiornik port może działać jako wejście lub port wyjściowy w zależności od konfiguracji, który jest ustawiony w Sprzęcie Ustawienia. konfigurowanie pozwala użytkownikowi na odbiorniku port jako port wyjściowy aby przypisać więcej kanałów wyjściowych następnie 6 standardowe serwo wyjść.
PWM-vs-biegowa PPM Recievers należy pamiętać, że nie wszystkie odbiorniki może być skonfigurowany do korzystania z wyjścia PPM. to jest odpowiedzialność użytkownika do badań tę funkcję w odniesieniu do żądanej odbiornik chcą używać do PPM i upewnić się, że może być używany jako takie. wiele godzin frustracji może wystąpić podczas próby do rozwiązywania dlaczego nie można uzyskać radio do podłączyć do płyty z PPM, jeśli za pomocą odbiornik niż nie jest zaprojektowany z, które posiadają! po prostu upewnij się, że odbiornik może zrobić to przed próbuje go ustawić w ten sposób.
MainPort 4-pinowe JST-SH.
jest to serial USART, której szybkość transmisji może być regulowana przez GCS. opcjonalnie, Futaba S. Magistrali odbiornik, Spektrum/JR odbiornik satelitarny lub GPS może być odwzorowane do MainPort. domyślna konfiguracja jest Telemetryczne do podłączenia an RF modem. FlexiPort 4-pinowe JST-SH.
funkcja tego portu również zależy od konfiguracji i może być skonfigurowany do I2C lub Seryjny. domyślna konfiguracja nie używać tego portu, ale to może być wykorzystywane do Telemetrii, GPS, odbiorniki satelitarne Spektrum (wszystkie pracy), i innych urządzeń peryferyjnych I2C (w fazie rozwoju). RF Gniazdo antena modemu gniazdo do podłączenia do na pokładzie OPLink. Pwr Sen/Sonar Portu 4-pinowe JST-SH.
ten port może być skonfigurowany do pomieścić an Autopilota prądu Sonar sensor czujnik i niskich kosztach, takich jak HC-SR04. może on być również używany jako ogólnego przeznaczenia wejścia/wyjścia port lub jako jeden lub dwa kanał wejścia analogowego port. należy pamiętać, że wielkość wyjściowa na kanały wyjściowe od Flexi-Portu IO nie może być ustawiony indywidualnie. jeśli serwa są podłączone do tego wyjścia, musisz upewnić się, że mogą pracować z zdefiniowane częstotliwość wyjściową do związany kanału. E. g. if wybrać wysoką częstotliwość wyjściową do wspierania an pokładu octocoptera konfiguracji, szybkość aktualizacji z kanały wyjściowe od ReceiverPort są zobowiązane do aktualizacji stopa z kanałów 5 i 6. W tym przypadku, nie możesz podłączyć analogowe serwo servo 's, aby te wyjść od analogowym obsługuje tylko an częstotliwość wyjściową od 50Hz ..
pakiet zawiera:
1 x OpenPilot CC3D Rewolucja Flight Controller z przypadku
4 x kabel połączeniowy
1 x kabel 4pin
1 x antena


Napisz opinię

Pokrewne produkty