Oryginalna Drugi Dynastii Twinstar Styl Elektroniczny Hamują Zielony Glgae Chihiros Lekarz Mesh Wymiana


Tagi: Tanie: Oryginalna Drugi Dynastii Twinstar Styl Elektroniczny Hamują Zielony Glgae Chihiros Lekarz Mesh Wymiana, wysokiej jakości Oryginalna Drugi Dynastii Twinstar Styl Elektroniczny Hamują Zielony Glgae Chihiros Lekarz Mesh Wymiana, dostawcy Cleaning Tools z Chin.

zł109.08 zł114.82
  • W magazynie
  • u1530


  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.6kg (1.32lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

  • Typ: Ryby
  • Nazwa marki: STYHOMSUN
  • Materiał: Plastikowe


cechy:
110 v ~ 240 V
50/60Hz
lekarz Chihiros serii zostały wykonane przez Chihiros po setkach eksperymentów i może być stosowany w Akwarium: hamowanie wzrostu glonów; promować wzrost roślin wodnych, ochrona ryb i krewetek; nadal zabijać patogeny; biologiczne innowacje zapobiegania chorobom i rewolucyjny produkt. lekarz Chihiros uproszczenia złożonych środowiska ekologicznego zmieni, i dostosować się do zmiany. korzystanie z wysokiej-wymiarowy funkcja wartość wartości do dokonywania algorytm komputerowy, i w celu dokonania użytkowników czuć się swobodnie, aby wykorzystać, obciążenia, 2-letnia gwarancja na okres operacyjne informacje do niego. Chihiros lekarzy w zależności od przeznaczenia i wielkość akwarium wody jest podzielony na 7 modele, dokładne zarządzanie akwarium, i każdy rodzaj ma 3 tryby, rozmiar subdivide algorytm komputerowy jest z dokładnością do każdego litra wody ciało wody, opieki swojego ukochanego ryb zbiornika.
The patogenów i optymalne funkcja crustacean
redukcja poprzez bezpośrednie i pośrednie środek do zabijania patogenów w wodzie, tak, aby zabezpieczyć krewetki, w szczególności, co znacznie poprawia przeżywalność z nieletnich.
szybkie utworzenie układu pokarmowego
dużą ilością mgły jonowy może zabić zarodników glonów w tym samym czasie, zwolnienie tlenu dla bakterii tlenowych i organizmy oferuje mnóstwo rozpuszczonego tlenu, może przyczynić się do budowy wcześnie cylindra, aby pomóc szybko skonfigurować układu pokarmowego, przyspieszyć stabilne Akwarium środowiska, szybki jest akwarium wody jest jasne.
zapasowy pierwiastek śladowy mineralnej
poprzez zmianę cząsteczki wody formularz i rozkładu cząsteczki wody w procesie z wydania może być wzrost biologicznych wychwytu minerałów i pierwiastków śladowych, aby spełnić wymagania. zmniejszyć biologicznej pierwiastek śladowy niedoboru spowodowane przez małe krwinek czerwonych niedokrwistości niska hemoglobiny, słaby wzrost, wzmocnienie odporności ryby podobny do stworzenia, pojemność w celu promowania krewetki hemocyanin metabolicznych, brak zapobieganie elementy i powstawanie deformities szkieletowych.
w zależności od środowiska Akwarium zestaw automatyki algorytm
w zależności od Akwarium początkowa 's, mid-term i koniec różne środowiska ekologicznego o różnej wytrzymałości i różnych fazach cyklu z sterylizacji. optymalne sterowania algorytmów co znacznie ułatwia stosowanie konsumentów
hamowanie algi i rośliny wodne rosnące silny efekt
bojkot wcześnie plankton reprodukcji i wzrostu roślin, zwolnienie spray jonów szybko rozprzestrzenił się na zabij wszelkie wód wolne od glonów zarodników, wydajność w wysokości do 95%, występuje w taki sposób, hamują glonów
7 różnych modeli do wyboru:
--- lekarza Chihiros Roślin tank Mini dla 60 cm zbiornika
--- lekarza Chihiros Roślin zbiornika Nano dla 60 ~ 120 cm zbiornika
--- lekarza Chihiros Roślin zbiornik zbiornik Super dla 120 ~ 200 cm
--- lekarza Chihiros Krewetki dla 60 cm zbiornika
--- Chihiros lekarza Ryb Mini dla 60 cm zbiornika
--- Chihiros lekarza Ryb Nano dla 60 ~ 120 cm zbiornika
--- Chihiros lekarza Ryb Super 120 ~ 200 cm zbiornika
pakunek zawiera:
1 sztuka Chihiros lekarz Roślin tank Super
1 sztuka ue/us/uk wtyczka dla wykorzystanie lokalnych
zauważ:
zdjęcie jest tylko na pokaz, prawdziwe produkty można znaleźć Pakiet Obejmuje


HOTCHIMING96
2017-12-27
1/5
изделие невозможно использовать, т.к. продавец прислал только подводную часть прибора, без блока питания и управления, и, при этом, отказался от возврата денежных средств

Napisz opinię

Pokrewne produkty