YOTAT Pełna ink LC211 ponownego napełnienia pojemnika z tuszem do Brata DCP-J963N-W/B DCP-J762N DCP-J562N MFC-J880N DCP-J962N MFC-J730DW


Tagi: Tanie: YOTAT Pełna ink LC211 ponownego napełnienia pojemnika z tuszem do Brata DCP J963N W/B DCP J762N DCP J562N MFC J880N DCP J962N MFC J730DW, wysokiej jakości YOTAT Pełna ink LC211 ponownego napełnienia pojemnika z tuszem do Brata DCP-J963N-W/B DCP-J762N DCP-J562N MFC-J880N DCP-J962N MFC-J730DW, dostawcy Ink Cartridges z Chin.

zł72.22
 • W magazynie
 • u7055


 • Typ jednostki: Zestaw
 • Waga przesyłki: 0.3kg (0.66lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 15cm x 15cm x 15cm (5.91in x 5.91in x 5.91in)

 • Typ: Wkład atramentowy
 • Kolor: C,M,Y,K
 • Kompatybilny marka: Brat
 • Nazwa marki: YOTAT
 • Funkcja: Kompatybilny
 • Kaseta jest stan: Pełna
 • Opakowanie zbiorcze: Tak
 • Numer modelu: LC211
 • Kolorowe: Tak
 • Ink: with ink
 • Chip: with chip
 • Type: Refillable ink cartridge


pełna LC211 wkładem wkład atramentowy do drukarek Brother DCP-J963N-W/B DCP-J762N DCP-J562N MFC-J880N DCP-J962N MFC-J730DW MFC-J830DW MFC-J900DW MFC-J990DW
typ: ponownego napełnienia pojemnika z tuszem
Chip: z chipem
atramentu: z atramentem
kolor: BK/C/M/Y
odpowiedni Obszar : japonia
dla wszystkich ponownego napełnienia pojemnika z tuszem, wkład atramentowy, gdy tusz w lewo w kasecie, 10-20%,
nie aż 100% puste, lub chip zostaną zablokowane na zawsze, nie można używać ponownie.
prosimy pamiętać, że.
zawartość opakowania: 1 sztuk LC211 BK tusz (pełna ink) 1 sztuk LC211 C tusz (pełna ink) 1 sztuk LC211 M tusz (pełna ink) 1 sztuk LC211 Y wkład atramentowy (pełna ink) po prostu należy wykonać swoje oryginalne kasety model kupić kasety.
kupujący uwagi:
1. Wszystkie nazwy i znaki towarowe są własnością ich dany posiadaczy i są określane tu dla opis celów tylko.
2. testujemy każdy produkt przed wysyłką, gwarantujemy 100% pracy.
3. Prosimy wypełnić swój poprawny numer telefonu, aby zapewnić terminowe dostawy zamówienia. wszyscy nabywcy z Federacji Rosyjskiej należy wypełnić imię i nazwisko, lub, on może nie być w stanie otrzymywać zlecenia.
4. Wszystkie produkty dostarczane i pokazano na zdjęciach mogą mieć pewne niewielkie różnice (partii produktów, etykiety, opakowanie). zdjęcia są tylko w celach informacyjnych, ale wszystkie nasze wysłane produktu są + klasy poziom i 100% gwarantowana qualtiy przeciwko maerials i wykonania. bez uprzedzenia. aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z nami.
5. Przy zakupie porządek z nas, upewnij się, że numer modelu kartridża odpowiada jeden (kod oem) używasz w drukarką, ponieważ kasety 's układ nie jest to samo dla innego rynku mimo, że numer modelu drukarki mogą być takie same.
FAQ:
p: ile razy można a nabój być uzupełniane?
większość wkłady, jeśli tylko w dobrym stanie (jeśli nie głowicę drukującą porysowany, zatkane lub został w lewo do wyschnięcia, chipy ok), można uzupełniać wiele razy.
p: Jak wybrać swoje wkłady?
należy w zależności od oryginalnego pojemnika z tuszem naboje numer modelu, aby po zakupie. w przeciwnym razie, wkład atramentowy nie będzie działać, ponieważ kasety 's układ nie jest to samo dla innego rynku mimo, że numer modelu drukarki mogą być takie same. jest to bardzo ważne!!! ^ _ ^
p: Kiedy nową kasetę jest włożona, czasami zjednoczonych nowe wkłady drukarki do połowy pełna. dlaczego to się stało?
drukarka tylko szacuje poziom atramentu w kasety. to nie jest precyzyjny pomiar.
nowe wkłady powinny być pełne i powinien trwać tak długo, jak normalne.
p: Nic Nie drukuje out lub kolor występuje podczas nieobecności nową kasetę (s) są zainstalowane. dlaczego to się stało?
upewnij się, że masz kupić właściwy kaseta do drukarki.
upewnij się, że głowicy drukującej działa normalnie. prowadzić do czyszczenia głowicy drukującej, czy to suche lub zablokowany.
upewnij się, że żółty uszczelniania etykieta jest usuwany przed instalacją. absolutnie, upewnij się, że otwory powietrzne są drukowane na wkłady z żółtym pin przymocowane (non-żółty uszczelniania etykiety kaseta).
Q: Czy Mogę zainstalować pusty System Stałego Zasilania Atramentem/Wkłady do drukarek?
nie, nie można. wszystkie CISS lub ponownego napełnienia pojemnika z tuszem powinien nie zainstalowany w drukarce spróbuj chip pracy lub nie, zanim uzupełniania atramentu pełnego poziomu dobrze, chip może być zablokowana na stałe, jeśli wkład jest pusty.
nie zainstalować pusty (bez tuszu) CISS/wkłady do drukarek,, że CISS/wkłady musi być wypełnione pełne atramentu (zbiornik/rury/pojemnik z tuszem musi być pełna ink), następnie zainstalowane do drukarki; inaczej, gdy puste wkłady atramentowe są wstawiane do drukarki, chip zostaną zablokowane na stałe i nie może być używany normalnie, choć po, że wypełnione atramentem.
p: Kiedy Mogę wydrukować arkusza, kolory nie dokładnie dopasować te wyświetlane na mojej ekranie.
lekko różniące monitor sterowniki będzie produkować różne kolory i dlatego kolory wyświetlane na twój ekran zawsze będzie nieco inny niż te, że twój drukarka drukuje.
można spróbować, aby dopasować je, ale każdy program wykorzystuje nieco inny kierowcy i dlatego każdy kolorystyka jest nieco inny.


Napisz opinię

Pokrewne produkty