TUSZ SPOSÓB 4 Sztuk Nabój dla dla HP655 nadaje się do HP3525 4615 4625 5525 itp


Tagi: Tanie: TUSZ SPOSÓB 4 Sztuk Nabój dla dla HP655 nadaje się do HP3525 4615 4625 5525 itp, wysokiej jakości TUSZ SPOSÓB 4 Sztuk Nabój dla dla HP655 nadaje się do HP3525 4615 4625 5525 itp, dostawcy Ink Cartridges z Chin.

zł22.96 zł27.00
 • W magazynie
 • u66137


 • Typ jednostki: Zestaw
 • Waga przesyłki: 0.2kg (0.44lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 13cm x 9cm x 8cm (5.12in x 3.54in x 3.15in)

 • Typ: Wkład atramentowy
 • Kolor: C,M,Y,K
 • Nazwa marki: INK WAY
 • Kompatybilny marka: HP Inkjet
 • Numer modelu: for HP655
 • Funkcja: Kompatybilny
 • Kaseta jest stan: Pusty
 • Opakowanie zbiorcze: Tak
 • Kolorowe: Tak


4 Paczka Puste wielokrotnego napełniania Wkładów atramentowych do hp655 z Układami Automatycznego Resetu
dla hp655 na Bliskim wschodzie, ROSJA
1 Zestaw (4 Paczka) PUSTY wielokrotnego napełniania Wkładów atramentowych z Frytkami Automatycznego Resetu dla HP655 (nie OEM), (Rozmiar standardowy, BK: 20 ml; C M Y : 15 ml/każdy kolor)
PUSTE z NICH! wypełnij tuszu przed użyciem! z Najnowszej Wersji ŁUKU, Nie Ma potrzeby, aby pracować z chip reseter więcej. nie ma potrzeby, aby zdjąć żetony z prawdziwy wkład atramentowy i ponowne zainstalowany, aby wymienić wkłady atramentowe żadnych więcej!
*** Model drukarki w bliski Wschód i Rosji .
upewnij się, że oryginalny tusz kod jest 655 przy zakupie, dzięki!
dla HP Deskjet Ink Advantage 3525 dla HP Deskjet Ink Advantage 4615 dla HP Deskjet Ink Advantage 4625 dla HP Deskjet Ink Advantage 5525 dla HP Deskjet Ink Advantage 6525 etc.
drukarka modele mogą nie być wymienione całkowicie lub aktualizowane w czasie, uprzejmie proszę sprawdzić z nami. Thanks!
wszystkie marki bames i znaki towarowe są własnością ich właścicieli, są określane tu dla opisowego celem tylko.
typ kolor: Czarny, Magenta, żółty, i Błękitny. rodzaj atramentu: atrament barwnikowy do wyboru. Wymienione jest pusty. Chip typ: Auto Zresetować Chipy. specjalna Konstrukcja: przejrzysta konstrukcja z kaset daje bezpośredni widok z poziomu atramentu. okres ważności: 18 miesięcy.
p: jak mogę resetu poziomu atramentu i mogę resetu poziomu atramentu w każdej chwili, gdy potrzebne?
A: funkcja Układ automatycznego resetu działa tylko gdy drukarka wskazują czerwone " X " znak na poziom atramentu bar. (czerwony " X " znak oznaczało wkład atramentowy rozpoznany jako pusty pojemnik z tuszem i nie może pracować przez drukarki) zdjąć pojemnik z tuszem i ponownie zainstalować go, aby przywrócić poziom atramentu. oczywiście, należy napełnić pełen atramentu przed zainstalowaniem go z powrotem.
p: czy Mogę resetowania wszystkie kolory wkład atramentowy ink level w jednym czas z kroku, zdjąć i ponownie zainstalować wkład atramentowy?
A: zdjąć i ponownie zainstalować wkład atramentowy do jednego (s) który z czerwonym " X " znak na poziom atramentu bar.
na przykład,
tylko cyan z czerwonym " X " znak na poziom atramentu bar. zdjąć i ponownie zainstalować Cyan tusz tylko. i Tylko cyan tusz poziom będzie reseted. bez obawy na inny kolor atramentu cartridegs.
I. Wysyłamy na Całym Świecie (niektóre kraje i APO/FPO wyłączone).
upewnij się, że masz poprawny adres wysyłki na kasie. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
II. Przedmioty zostaną wysłane za pośrednictwem poczty lotniczej z Chin w ciągu 1 do 3 dni roboczych po otrzymaniu płatności
(z wyjątkiem weekendów i oficjalny świąt) na czas realizacji zajmie 10-25 dni roboczych w zależności od efektywności lokalnego urzędu pocztowego.
prosimy uprzejmie trochę pacjenta i skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymał przedmiot został po 25 dni roboczych.
III. usługi Przewozowe przewidziane przez EMS, DHL, Fedex, UPS lub innego kuriera jest również dostępne tutaj dla pilnych potrzeb.
napisz do nas, jeśli to konieczne.
należności celnych przywozowych, podatki, i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub koszt. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
robimy zgodne z 30 dni money back guarantee. jeśli masz zmienić swój umysł, możesz wrócić i nieużywany nieotwarte rzeczy z powrotem do nas do pełnej refundacji. należy pamiętać, kupujący musi zapłacić za przesyłkę zwrotną., Jeśli elementy są używane i otworzył, zastrzegamy sobie prawo do spadku do wniosku o zwrot. jeśli 30 dni minęło, obsługa klienta jest zobowiązany do kontaktu z naszą Urbanpirates.org w celu uzyskania pomocy.
proszę nie pisać nic powrotem przed skontaktuj się z naszym Urbanpirates.org pierwszy serwis. będzie można uzyskać unikalne odniesienia Nie. (należy umieścić na działce) niezbędne do rozpoznawania zwróconych towarów, jak również przyspieszenie procesie resolving się problem. dowód delegowanie zawsze powinny być uzyskane, zastrzegamy sobie prawo do nie do wydania zwrot, jeśli kupujący nie śledzić nasz polityki powrotów.
chcielibyśmy, aby poinformować wszystkich nabywców, że jesteśmy zobowiązani do satisfication z naszych klientów i spróbować, aby zapewnić najlepsze poziom usług. jeżeli rzecz przyjeżdża i nie działa dobrze, skontaktuj się z nami poprzez e-mail w najbliższym czasie.


Napisz opinię

Pokrewne produkty