Zaawansowane telefonu PABX system/system biurowy telefon/telefon przełącznik CP416 (4 Telefon linie i 16 Rozszerzeń)


Tagi: Tanie: Zaawansowane telefonu PABX system/system biurowy telefon/telefon przełącznik CP416 (4 Telefon linie i 16 Rozszerzeń), wysokiej jakości Zaawansowane telefonu PABX system/system biurowy telefon/telefon przełącznik CP416 (4 Telefon linie i 16 Rozszerzeń), dostawcy PBX z Chin.

zł795.57
 • W magazynie
 • u56


 • Typ jednostki: część
 • Waga przesyłki: 3.52kg (7.76lb.)
 • Rozmiar przesyłki: 47cm x 33cm x 14cm (18.50in x 12.99in x 5.51in)

 • Nazwa marki: vtelecom
 • Numer modelu: CP416
 • Phone pbx system: YES
 • 4External lines: YES
 • 16Internal extensions: YES
 • Caller id: YES
 • Power failure transfer: YES
 • With PC management software: YES
 • Auto-Attendant: Disa 20s three paragraph
 • Three way conference: support
 • Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)
 • work with analog/simple phones: Yes

produkt: Telefoniczny System PBX modele: CP416; CP424; CP432; CP824; CP832 CP416 (4CO linie x 16 Rozszerzeń) CP424 (4CO linie x 24 Rozszerzeń) CP432 (4CO linie x 32 Rozszerzeń) CP824 (8CO linie x 24 Rozszerzeń) CP832 (8CO linie x 32 Rozszerzeń)
bardziej zaawansowanych funkcji systemu PABX!!!
wspieranie kluczowych funkcji telefonu!!!
z PC oprogramowanie do zarządzania!!!
......
zautomatyzowany System Telefoniczny
ta seria CP832 PBX System jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze. to ma wszystkie standardowe funkcje i jest kompatybilny z aktualną analogowych telefonów. The PBX system jest kompatybilny z non-zastrzeżona standardowy analogowy telefony (zastrzeżonych telefony nie może być używany). PABX model CP recepcjonistka seires jest idealnym małe lub biuro w domu. to jest cechy pakowane i jest wyposażony w łatwy do naśladowania instrukcje CD/broszury. The PBX działa na całym świecie dla każdego AC napięcia między 85-240 V AC. Both wspólne 110 kolory V (Ameryka)/220 V (Europa) moc, a zatem są obsługiwane.
więcej zdjęć pokaż:
CP416 PABX
CP424 PABX
CP832 PABX
CP832 SERII PBX Funkcje
1) 4-8 linie WSPÓŁPRACOWNIKÓW i 16-32 Rozszerzenie linii
w serii CP pozwala na mniejsze systemów telefonicznych rozwijać się nawet jeśli obecny system ma mniej niż 4 CO linie i 32 rozszerzenie linie, ponieważ może nadal funkcjonować normalnie bez konieczności wszystkich telefonów linie podłączone.
2) 3 różnych wychodzące wiadomość (OGM)
każdy jeden z trzech OGM (użytkownika z pozdrowieniami nagrywania wiadomości dla (i) połączeń przychodzących, (ii) zajęty połączeń i (iii) nazywa się nie odebrać) będą odtwarzane w zależności od stanu połączenia.
3) Elastyczne Bezpośrednie/pośrednie CO llineaccess:
CO linie mogą być dostępne przez wybieranie numeru telefonu bezpośrednio lub pośrednio przez pierwszy wybierania '9'. The PBX automatycznie przydziela darmo CO linia dla użytkownika na okrągłej podstawie robin lub od CO Linia 1 r. dodatkowo, a użytkownik może PBX override domyślny wybór przez zbieranie określonego CO linia do wychodzących połączeń.
4) Sekretarz assisted wybieranie
sekretarz może wybrać zewnętrznej połączenia z dowolnego rozszerzenie rozszerzenie i następnie przesłać zadzwonić do drugiego.
5) Instrukcja transfer z CO linii połączenia do drugiego CO linia
numer telefonu połączenia przychodzące mogą być przenoszone do zewnętrznego ręcznie.
6) Toll ograniczenie programu
długodystansowych połączeń wychodzących może być wyłączona na dowolnej rozszerzenie przez ograniczania się wybieranie niektórych numerów.
7) chroniony Hasłem linii KO połączeń
wychodzące połączenia i długodystansowych wybieranie może być ograniczony przez zastosowanie hasła.
8) Czas ograniczona zmuszony odłączyć
wszystkie wychodzące połączenia może być zaprogramowany do odłączenia po przez pewien okres czasu (w ciągu kilku minut).
9) CO monitora linii: Każdy CO linia połączenie może być monitora.
10) Caller id transferu
przenoszone, gdy połączenie przychodzące Caller id jest również jest przenoszona.
11) tryb attendant Zautomatyzowany
zautomatyzowane attendant będzie uczestniczyć do połączenia przychodzącego przez odgrywa OGM pozdrowienia wiadomość do dzwoniącego i następnie przesłać zadzwonić do odpowiedniej rozszerzenie w zależności od rozmówcy wejście cyfry. jeśli nazywa rozszerzenie jest zajęty lub nie odpowiedzi, OGM odpowiednią wiadomość będzie odtwarzany, aby poinformować rozmówcy stanu połączenia.
12) tryb Operatora
jeśli połączeń przychodzących powinny być obsługiwane przez operatora pierwsze, przychodzące połączenia mogą być przenoszone automatycznie do zaprogramowane rozszerzenie z attendant na służbie/operatora. alternatywnie, the PBX może być zaprogramowany tak, że żadnych połączeń przychodzących może pierścień wszystkie rozszerzenia bez " Nie Przeszkadzać " włączone.
13) nie przeszkadzać
rozszerzenie z tej funkcji włączone nie będzie pierścień i połączenia zostaną przeniesione do drugiego rozszerzenia.
14) Połączenia trzymać trzymać lub Zadzwoń transferu
połączenie przychodzące mogą być na trzymać lub przeniesiony z dowolnego rozszerzenie bez limitu nawet na misdials. przychodzące caller listens muzyki podczas na trzymać lub transferu.
15) Sekretarz assisted transferu
sekretarz może pierwszy mówić do osoby na rozszerzenie wymagane przez rozmówcy przed przenoszenia połączeń (w celu uniknięcia niepotrzebnych biorąc połączeń. przychodzące połączenie zostanie przekierowany z powrotem do rozszerzenie pierwszego wykonane przeniesienie jeśli osoba rozszerzenie nie odpowiedzieć na żądanie. dzwoniącego listens muzyki na trzymać podczas transferu.
16) Transferu bez odpowiedzi
dzwoniącego listens muzyki na trzymać podczas transferu.
17) Połączenie Przychodzące pick up
połączenia przychodzące mogą być odbierane z dowolnego rozszerzenie.
18) Wewnętrzna (intercom) połączeń
domofon połączeń może być wykonana pomiędzy różnymi rozszerzeń.
19) Kompatybilny z większością urządzeń komunikacyjnych
SP Serii mogą być podłączone do telefony, faksów, wymagające komputerów i innych urządzeń komunikacyjnych analogowym linii telefonicznej.
20) jeśli zajęty Transferu
wszystkich połączeń Przychodzących zostaną przeniesione do drugiego rozszerzenie rozszerzenie, gdy wymagane jest zajęty.
21) CO linia grupowania
CO linie mogą być zaprogramowane do być odbierane przez niektóre grupy rozszerzeń.
22) Trzy strony konferencji połączeń
trzy strony konferencji zarówno dla połączeń przychodzących i intercom połączeń.


Napisz opinię

Pokrewne produkty